29 kwi 2013

Nawliżający ulubieńcy z Forever Young

     Jakiś czas temu zupełnie przypadkiem, nigdy wcześniej nie słysząc o tym produkcie trafiłam na nawilżające maseczki na twarz z Forever Young, które podbiły moje serce.       Na produkt trafiłam w TJ Maxx, jak zawsze przeglądając półki z kosmetykami. W oczy rzuciły mi się trzy prostokątne mocno niebieskie opakowania. Jak się okazało w moje ręce wpadły owe maseczki z Miodem, Czereśnią i Ogórkiem z czego wybrałam tylko dwie pierwsze w cenie $3,99 za opakowanie, w którym były trzy sztuki. Z tego co wiem ich regularna cena to $8.
       Zostawiłam sobie tylko 4 a dwie wysłałam Marcie ;* , której również przypadły mocno do gustu. Obie na bazie kolagenu, po otworzeniu mamy papierek w kształcie twarzy bardzo mocno nasączony maseczką. Ja używałam ich zawsze wieczorem kładąc je na twarz na dobrą godzinę, aż do kompletnego wyschnięcia papierka. Rano budziłam się z bardzo świeżą, gładką i wciąż mocno nawilżoną skórą, dlatego te maseczki to strzał w dziesiątkę. 
     Dodatkowo nie zauważyłam żadnego podrażnienia czy uczulenia czyli są w pełni bezpieczne dla mojej skóry i jestem pewna, że jeśli ich znów nie znajdę już wkrótce je zamówię bo to niezwykły zastrzyk nawilżenia dla naszej twarzy!.


Jeśli macie do nich dostęp to naprawdę polecam!
Katie


Nie zapomnijcie, że szukam testerki!

6 komentarzy:

  1. Nie widziałam nigdzie tej maseczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydalyby mi sie- moja skora nieustannie potrzebuje nawilzenia. Zapraszam serdecznie na konkurs, w którym do wygrania 3 naszyjniki z brudnego złota = trzech zwycięzców :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, a na pewno do ciebie zajrzę.
Obserwuj, a odwdzięczę się tym samym.
Komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane.